• Arama

Astralis League Of Legends Sahnesine Adım Atıyor!

CS:GO'daki başarılarıyla ünlü olan Astralis League of Legends Sahnesine adım atacağını duyurdu.

CS:GO sahnesinin en ünlü takımlarından olan Astralis bugün paylaştığı videoda tek marka tek aile adıyla tüm oyunları birleştireceğini duyurdu. CS:GO'da çok büyük başarılara imza attıktan sonra Astralis herkesin tanıdığı bir takım haline gelmişti. Astralis attığı bu adımla birlikte önceden Origen adıyla olan League of Legends takımını ve gelecekte FC olacak FIFA takımlarını satın aldı.

Astralis'in CEO'su Anders Hørsholt düşüncelerini dile getirdi:

"Tüm takımlarımızın markamızın altında birleşmesi ile kendimizi uluslararası esporda lider bir organizasyon olarak görüyoruz. Kızıl yıldız, bugün e-spor sahnesinde çoktan ikonik ve tüm kaynakları espor ve oyun alanında gerçekten küresel bir marka yaratmaya dair stratejik bir karar verdik. Dijital, fiziksel ve takım bilgeliği olarak, gelecekteki tüm faaliyetlerimiz Astralis adı ve organizasyon altında karakterize eden aynı değerlere dayalı olarak yapılacaktır. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, markamız taraftarlar ve izleyiciler açısından büyüdü, ancak özellikle Astralis markası, temel espor sahnesinin ötesinde çok güçlü ve tanınabilir bir marka olarak öne çıkıyor. Tüm etkinlikleri birleştirerek, hızla büyüyen küresel bir sektördeki en önemli espor markalarından biri haline gelmekle kalmayacağız, aynı zamanda raflarda çok daha fazlasıyla her türden taraftar için yeni bir alan yaratabileceğiz. Ticari ürünler, medya etkinlikleri ve taraftarlarla ilgili yeni ürünler gibi.

Astralis'in tam olarak ne zaman oynayacağı bilinmese de LEC'de bulunan Origen'in yerini aldığını biliyoruz ve böylelikle LEC'de Xpeke'nin kurduğu efsanevi Origen'e veda edebiliriz.

Astralis'in videosu için: