• Arama

Audacity Esports, Kappa İle Ortaklığını Duyurdu!

İngiltere merkezli kuruluş Audacity Esports, İtalyan spor giyim markası Kappa ile ortaklık kurdu.

Sponsorluk ajansı Van Hawke Sports tarafından yapılan anlaşma, Kappa'nın Audacity'nin kadrolarına forma tedarik etmesini sağlayacak. Kappa, 2019'da Royal Never Give Up, MAD Lions, Demise, Vexed Gaming, ESL UK ve Diabolus ile anlaşmalar yaparak dikkatini espor pazarına çevirdi. Marka, Temmuz ayında organizasyonun ana ortağı haline gelen Audacity'nin ortağı olarak Van Hawke Sports'a katıldı.

Audacity Esports'un Direktörü George Fradley, anlaşma hakkında yorum yaptı: “Tasarımlarına hem stil hem de profesyonellik katan Kappa ile anlaşma imzalamaktan son derece heyecanlıyız. Hedeflerimizi espor topluluğuyla ilişki kurmaya zorlayacak bir dizi kıyafet seçmek için onlarla çok çalıştık."
Kappa Birleşik Krallık Satış Müdürü Dave Bandell de ortaklık hakkında konuştu: “Kappa, Audacity'ye kaydolmaktan ve espor pazarında büyümemizi sürdürmekten mutluluk duyuyoruz. Audacity, tam da istediğimiz gibi ilerici bir kuruluş ve onlarla bu otaklığı yaptığımız için mutluyuz ve bu ortaklığın çok başarılı olacağını umuyoruz.”