Dijital Meşale Antalya'da Yanıyor !

İlk Yazım: 1/12/2021, 5:36:47 PM Son Güncelleme: 1/21/2021, 8:37:45 PM
Turnuva Rocket League Türkiye
Dijital Meşale Antalya'da Yanıyor !

Pandemi sürecinin tüm dünyayı ele geçirdiği bu dönemlerde tüm alışkanlıklarımız bir bir dijitale dönmeye devam ediyor. Konserler, okullar, özel sektör her şeyi ile dijital ağlara entegre olmaya başlamışken e-Spor sektörü büyümesini hızlandırıyor.

Akdeniz bölgesinde olan oyuncuların katılımları ile birlikte 2021 Mediterranean Esports Tournament etkinlikler zinciri başlıyor.

Uluslararası Akdeniz e-Spor turnuvası Akdeniz bölgesine kıyıdaş ülkelerimizin takımlarını ağırlayacağımız muhteşem bir organizasyon olacak.

Akdenizin incisi konumunda bulunan ve her sene milyonlarca turistin ziyarete geldiği şehir olan Antalya'da finalleri düzenlenecek olan etkinliğin elemeleri dijital olarak gerçekleştirilecek. Etkinlikler sürecinde Fifa 21 ve Rocket League oyunlarında mücadele gösterecek olan takımlar Akdeniz'in en iyisi olmak için kozlarını paylaşacak.

Bu turnuva Türkiye Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı desteği ile gerçekleşecek. Antalya'da düzenlenecek olan finallerin açılışını ise İletişim başkanı Fahrettin ALTUN gerçekleştirecek.

Ön elemeler 27-28 şubatta gerçekleşecek. Elemeleri canlı yayınlarda izleyebileceğiz.

cagripacin avatar
Çağrı PAÇİN@cagripacin e-Spor.com Kurucusu, kendi halinde girişimci, kedi babası.