• Arama

G2 Esports, Domino’s İle Partnerliğini Duyurdu!

Berlin merkezli G2 Esports, 2020 League of Legends Dünya Şampiyonası öncesinde Domino’s Pizza Deutschland ile bir ortaklık üzerinde anlaştı.

İlk olarak Ekim 2019'da geçen yılın Dünya Şampiyonası için birlikte çalıştılar ve şimdi bu anlaşma, Domino’s Pizza'nın Almanya'daki G2 Esports'un resmi hızlı servis restoran ortağı olmasıyla birlikte hayranları için benzersiz deneyimler ve fırsatlar yaratmalarını sağlayacak.
G2 Esports ve Domino’s, espor hayranlarını ortak pizza ve oyun severleri bir araya getirilmesin nasıl yardımcı olacağını göstermek için tasarlanmış bir dizi orijinal içerik oluşturacak. Domino’s, kuruluşun hayranlarının çevrimiçi akışlar, eşantiyonlar ve topluluk etkinlikleri aracılığıyla bağlantı kurmalarına yardımcı olmanın yanı sıra, G2'nin daha büyük ev içi deneyimleri barındırmasını sağlamak için teknoloji platformu Überall'ı kullanacak.
G2 Esports Ticari Direktörü Lindsey Eckhouse, şu yorumu yaptı: "Ortaklar listemize Domino’s eklemekten büyük heyecan duyuyoruz. Domino's uzun süredir League of Legends ekibimizi rekabet ederken taze sıcak pizzalar ile besliyor, bu nedenle ilişkimizi bir sonraki seviyeye taşımaktan ve ekibimizi arka arkaya Dünya şampiyonası yarışlarında ilerletmekten mutluluk duyuyoruz. League of Legends ekibimiz bir maçtan sonra zafer pizzasına bayılıyor, bu yüzden bizim için mükemmel bir seçim. G2 hayran kitlesine ve daha geniş e-spor topluluğuna bir dizi benzersiz içerik ve deneyim sunmak için Dominos’taki arkadaşlarımızla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz."
Domino Almanya Pazarlama Müdürü Matthias Maier ise şunları ekledi: “Espor alanında hedef grubumuza en iyi şekilde ulaşabileceğimiz G2 ile işbirliğimizi sürdürmekten çok memnunuz. Her şeyden önce, G2 League of Legends ekibine Worlds yolculuğunda bir kez daha eşlik etmekten ve onlara taze, sıcak pizza sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Pizza ve e-spor, tek kelimeyle mükemmel bir kombinasyon."