fastPay Wildcats'in Yeni Sponsoru Little Caesars

İlk Yazım: 1/12/2021, 9:31:15 PM Son Güncelleme: 1/21/2021, 8:40:18 PM
Sponsorluk fastPay Wildcats Takım League of Legends Türkiye
fastPay Wildcats'in Yeni Sponsoru Little Caesars
VFŞL 2021 Kış Mevsim Turnuva Sonuç Tahmini

e-Spor ekosistemine katkıları ile karşımıza çıkan Little Caesar bu sefer Türkiye'nin en büyük e-Spor kulübünün yiyecek sponsoru olarak sezona adımını attı.

400'den fazla e-Sporcusu bulunan toplamda 22 takımla mücadele eden kulübün yiyecek sponsoru olan olan Little Caesar kulübün bütün müsabakalarında lezzetleri ile oyuncuların damak zevkini uçurarak motive edecek.

Little Caesars Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu e-Spor'a bakış açıları ile ilgili şunları dile getirdi ;

“Dijital alandaki reklam ve pazarlama yatırımlarımıza devam ediyoruz. Geçtiğimiz sene espora ve dijitale verdiğimiz önemle Türkiye’nin tek resmi yerli espor ligi Zula Süper Lig’in beşinci vealtıncı sezonunun resmi yiyecek sponsoru olmuştuk. İşbirliğimiz kapsamında birçok kampanya ve ‘Little Caesars Cup’ turnuvası düzenlenmişti. Hava Takviyesi Kampanyamızla da dijital bir oyunun içerisine entegrasyon sağlayan Türkiye’deki ilk markalardan biri olmuştuk. Şimdi de dünyanın en büyük espor takımı ünvanını da elinde bulunduran fastPay Wildcats’in resmi yiyecek sponsoru olduk. Birlikte büyük işlere imza atacağımızı düşündüğüm fastPay Wildcats’e 2021 sezonunda başarılar diliyorum” dedi.

[tweet]1348602144853790720[/tweet]

cagripacin avatar
Çağrı PAÇİN@cagripacin e-Spor.com Kurucusu, kendi halinde girişimci, kedi babası.